Formularz zgłoszenia Konferencja Wind Power Kołobrzeg 2019
2-4 październik 2019 Hotel Marine ★★★★★

Osoba zgłaszająca
Dane firmy (dane do faktury)
Adres do korespondencji (jeżeli inny niż powyższy)
Uczestnicy konferencji
Podaj email osób, które będą uczestniczyć w konferencji. Podane dane kontaktowe będą służyć tylko i wyłącznie w celach rejestracyjnych oraz przesyłania informacji związanych z konferencją.
Koszt udziału w konferencji:

Pobierz program ramowy konferencji.
Opłata za udział w konferencji nie obejmuje kosztów zakwaterowania.
Po zarejestrowaniu zostaną Państwu wysłane szczegółowe informacje dotyczące płatności.

Administrator danych osobowych informuje Panią / Pana, że wyrażona powyżej zgoda może być odwołana. Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO/GDPR)

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:
Paweł Bartkiewicz
tel: 669-790-599
e-mail: pawel.bartkiewicz@hrn.com.pl

Rezerwacja - Hotel Marine ★★★★★

Do Państwa dyspozycji zostały zarezerwowane pokoje w Hotelu MARINE ★★★★★ w Kołobrzegu
Opłata za udział w konferencji nie obejmuje kosztów zakwaterowania.

Proszę o wpisanie osoby, która ma być zakwaterowana w tym samym pokoju. Pole można pozostawić puste.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Parking bezpłatny w cenie pobytu.
Formularz zostanie wysłany na adres e-mail hotelu MARINE.
Potwierdzenie rezerwacji, wraz ze szczegółami dotyczącymi płatności otrzymacie Państwo w przeciągu 48 godzin od jej złożenia, na wskazany adres mailowy.

Administratorem danych osobowych jest Zdrojowa Hotels Sp. z o.o., ul. Sułkowskiego 9, 78-100 Kołobrzeg (dalej: „Spółka”). W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych Pan Michał Sztąberek z którym można skontaktować się listownie pod adresem korespondencyjnym: ul. Narbutta 22/23, 02-541 Warszawa, lub adresem e-mail: daneosobowe@zdrojowahotels.pl. Dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu podejmowanego przez Spółkę na podstawie art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody na ich dalsze przetwarzanie. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu w tym prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego celu.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z hotelem proszę o kontakt:
Pan Maciej Kulpa
Deputy Conference Sales Manager
e-mail: m.kulpa@zdrojowahotels.pl
tel : +48 665 020 215